Selesta Store
turkey flag uk flag uk flag

SELESTA LIFE

 

Günlük, küçük ihtiyaçlarımızdan büyük fikirler doğar….

Doğal banyo ve banyo sonrası bakım ihtiyacı, yoğun günlük yaşamın stres ve etkilerinden kurtulmanın bir parçasıdır. Bundan böyle, kendinizi çok daha iyi hissetmeniz, rahatlamanız ve cildinizin ihtiyacı olan doğal bakımı yapabilmeniz için Selesta Life var. Selesta Life'in bitki özlerinden hazırlanmış doğal ürünleri sağlıklı bir cilde, yumuşacık, beslenen bir tene sahip olmanıza yardımcı olur. Banyonuzun ve cildinizin vazgeçilmez birer parçası olacak olan ürünler, hayatınıza mutluluk, sağlık ve güzellik katacak. 1939 yılından bu yana saf zeytinyağı üretimi yapan Bilginoğlu - Marbil  A.Ş. nin, sizlerin beğenisine sunduğu, hem bedeninize hem ruhunuza hitap eden doğal özlü, hoş kokulu ve estetik görünüşlü kişisel bakım ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz….

MİSYONUMUZ

1-70 yıllık geçmişimizden kuvvet alarak, doğal,  insana, doğaya ve çevreye duyarlı ürünler oluşturup piyasaya sunmak.

2- Kullanıcıya fayda sağlayan ve toplumun yaşam seviyesini arttıran kaliteli ürünler üretmek

3-Ürünlerde en üst kaliteyi ana hedef sayıp, sürekli ARGE faaliyetlerine devam etmek.

4-Fiyatlarımızı en uygun seviyelerde tutarak, toplumumuzdaki tüm alıcı gruplarının ürünlerimizi rahatça alıp kullanabilmelerini sağlamak.

5-En üst düzey yöneticisinden, en alt çalışanına kadar, saygı ve sevgi çerçevesinde,bir aile formatında çalışmak.

6-‘Müşteri Veli nimetimizdir’ mantığı çerçevesinde, müşterilerimizi Selesta ailesinin bir parçası olarak görüp, Kazan & Kazan mantığı ile ufak – büyük ayrımı yapmadan uzun vadeli iş ilişkileri oluşturmak.

VİZYONUMUZ

‘Selesta Life’ ve Diğer markalarımızla, müşterilerimiz ve nihai tüketicilerimizle bütünleşerek, Doğal Kozmetik ürünleri alanında hem ülkemizde hem de dünya pazarlarında söz sahibi ve güvenilir bir marka olmak.

Selesta firması; sürekli yapısını ve ürünlerini geliştirmeyi, kazançlarını çalışanları ile paylaşarak ,ürünlerinin AR-GE çalışmalarını geliştirmeyi ve topluma, çevreye saygılı bir firma olmayı hedeflemektedir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ 

Selesta olarak ana hedefimiz, 

Son kullanıcının, ürünlerimizden beklentisi olan faydaları azami olarak sağlamasıdır. Buda ancak en üst düzey kalitede ürünler üreterek, kalitede sürekliliği sağlayarak ve kalitemizi sürekli arttırarak mümkün olabilir.

Selesta Life, kalite yönetim sisteminin şartlarına uyar, sürekli gelişmeyi ve daha iyiye ulaşmayı amaçlar ve müşteri memnuniyetinin kalıcılığını sağlayıcı çalışmalar yapar.

Ülkemizde kozmetik sektöründe ciddi bir kalite kontrol bunalımı ve boşluğu mevcuttur. Bunu fırsat bilen pek çok firma gerek tüketiciyi yanlış bilgilendirerek, gerekse ürün içerikleri ile oynayarak piyasaya ucuz, işlevini yapmayan ve en kötüsü insan sağlığına zarar verebilecek kalitede ürünler vermektedir.

Bu rekabet koşulları, firmamızı hem satışlarda hem de karlılıkta engellese bile, ürün kalitemiz her şeyin üstünde gelmekte olup hedefimiz, markamızın nesilden nesil’e güvenilir ve kaliteli bir marka olarak aktarılmasını sağlamaktır. 

PRENSİPLERİMİZ

•Ürün kalitemiz her şeyin üzerinde gelir.

•Ürünlerimizde hiçbir şekilde insan sağlığına zarar verebilecek katkı maddeleri kullanılmaz.

•Ürünlerimizde hiçbir şekilde çevreye zarar verebilecek katkı maddeleri kullanılmaz.

•Firmamız kalite kavramını, sadece ürünlerinde değil, aynı zamanda satış, sevkiyat, müşteri ve tüketici ilişkilerinde de en üst düzeyde tutmayı hedefler.

   
© Selesta Life. Tüm görsel ve içeriklerin hakkı saklıdır.